درباره ما

ویوپارس حاصل یک تفکر ناب در جهت صنعتی کردن و کار حرفه ای در حوزه نماشویی ساختمان است، هسته مرکزی گروه در اواخر دهه هشتاد با شروع تبلیغات سنتی شکل گرفت و با همکاری چند طناب کار کاربلد و یک تیم مهندسی کوچک در جهت تصاحب سهم کوچکی از بازار تقاضا پا در عرصه شستشوی نما گذاشت.

در ابتدای فعالیت به دلیل کار کارشناسی یک جهش مناسب برای افزایش نیروی انسانی و تزریق دستگاه های سندبلاست و راپل ایجاد شد که در همین راستا یک اکیپ کامل دیگر وارد میدان کارزار شد.

بازار تقاضا در حوزه نماشویی به شدت رشد داشته و گروه ها و شرکت های زیادی وارد این زمینه خدماتی شده اند، اما یک موضوع کلیدی که عامل اصلی پیشرفت در خدمات شستشوی نما است بحث مدیریت ریسک می باشد که ویوپارس با بیمه نامه های مطمئن، استخدام نیروهای کاربلد و انالیز میدانی محل پروژه از شروع تا پایان یک گام موثر در این جهت برداشته است.

رویای ویوپارس با اغاز تبلیغات دیجیتال به هدف نهایی خود نزدیک تر شده است و تا به امروز بالغ بر هزار پروژه نماشویی اجرایی شده و این مسیر تا جذب 70 درصد بازار موجود در تهران و کرج ادامه دارد.

تجهیزات پیشرفته در کنار اکیپ های فعال و مدیران با تجربه سبب گشته است تا از شمال تا جنوب تهران به ما اعتماد کرده و از نتیجه کار نیز رضایت بالایی داشته باشند، در اصل شفافیت بالا در هزینه های شستشوی نمای ساختمان در کنار تجزیه و تحلیل اصولی پروژه مهمترین عامل افزایش کیفیت کار شده است.

وجود ساختمان های نوساز و قدیمی در کنار شرایط اب و هوایی و الاینده های موجود سبب شده است تا نود درصد اپارتمان های تهران و کرج نیاز به شستشوی دوره ای داشته باشند، اما به دلیل اگاهی پایین اکثر مردم از معجزه این خدمات غافل هستند، با ورود مواد نانو و معرفی ماده های موثر دیگر در کنار دستگاه سندبلاست، می تواند این نوید را دهد که بهترین اتفاق برای طراحی خارجی ساختمان شما خواهد افتاد.

به ما اعتماد کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید

اکیپ های فعال طناب کار با دستگاه های پیشرفته و مواد استاندارد تحت هنکر المان

مهارت های گروه ویوپارس

99%

پروژه های موفق نماشویی

100%

شفافیت در هزینه ها

95%

نیروهای اموزش دیده و کاربلد

10+سابقه فعالیت
1200+پروژه های اجرا شده
12اکیپ های فعال

نماشویی مدرن

تجهیزات پیشرفته

مدیریت ریسک و امنیت

بیمه مسئولیت مدنی

×

سلام خدمت شما

برای ارتباط گرفتن با واحد مشاوره و کارشناس فنی یا بر روی شماره تماس مستقیم یا آیکن پایین کلیک کنید تا وارد واتس اپ شوید

برای تماس مستقیم کلیک کنید

× مشاوره رایگان در واتس اپ