شستشوی شیشه نمای یک طبقه

با توجه به اینکه این روزها بسیار با مسئله آلودگی هوا دست و پنجه نرم می کنیم و می توان گفت هر روز بر تعداد روزهای آلوده افزوده می شود مشکلات عدیده ای نیز بر ما تحمیل می شود. از جمله این مشکلات می توان به کثیف شدن نمای ساختمان اشاره کرد، که اگر نمای ساختمان از جنس شیشه باشد این مشکلات بسیار بیشتر می شود.

تمیزی نما های شیشه ای با توجه به نوع ساخت و قرار گیری در ساختمان بسیار مورد اهمیت است به طوری که می تواند باعث زیبایی و یا کثیفی شهر شود. این مشکلات فقط برای ساکنین و مالک ساختمان نمی باشد و از انرژی منفی ای که این کثیفی به شهروندان منتقل می کند نمی توان چشم پوشی کرد.

در فصل پاییز و زمستان این کثیفی می تواند بیشتر نیز باشد به این صورت که بعد بارش باران یا برف که در این فصل ها بسیار رخ می دهد، و البته بارش باران های اسیدی بعد از چند روز آلودگی هوا و گرد و غبار بر روی شیشه ها می نشیند و در زمان تابش خورشید بسیار خود را نشان می دهد.

اینجاست که شستشوی شیشه نمای ساختمان به کار می آید. راهکاری که این روزها از استقبال زیادی با آن رو به رو هستیم، که این استقبال موجب شده است که افراد و شرکت های بسیاری در این زمینه مشغول به فعالیت باشند.

نظردهی کارشناسی بعد از ارسال تصویر نما

سبک ساختمان سازی نسبت به گذشته بسیار تغییر کرده است به گونه ای که دیگر خبری از خانه های ویلایی و یک طبقه نیست و شما برای شستن شیشه های ساختمان خود کار دشواری پیش رو دارید به طوری که امکان شستن شیشه های طبقات بالا کار دشواری به نظر می رسد.

حالا می توانید با خیال راحت و با جلوگیری از مخاطراتی که عرض کردیم با یک شرکت معتبر که در این زمینه فعالیت می کند تماس بگیرید و شستشوی شیشه های ساختمانتان را به آن ها بسپارید که شغلی بسیار تخصصی است و شاغلین در این حوزه باید مهارت بالایی داشته باشند به طوری که بتوانند کار در ارتفاع را بدون مشکلی انجام دهند.

بعد از تماس با شرکت، کارشناس مربوطه از شما درخواست ارسال تصویر نما می کند که بتواند شما را راهنمایی کند. بعد از دیدن تصویر، کارشناس سوالاتی از جمله تعداد طبقات، وجود برق 3 فاز و… را می پرسد و اگر نیاز باشد عکس هایی از محوطه، پشت بام، تراس ها و… را درخواست می کند. و در صورت نیاز کارشناسی از طرف شزکت برای بازدید مراجعه می کند.

بعد از طی کردن این مراحل کارشناس یک لیست قیمت برای شما ارسال می کند که این لیست قیمت به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این عوامل می توانیم به جنس مورد استفاده در شستشوی شیشه ها اشاره کنیم به طور مثال مواد نانو استفاده می شود یا مواد معمولی. یکی دیگر از عواملی که می تواند در هزینه پایانی بسیار تاثیر گذار باشد استفاده از طناب یا داربست است، به طوری که حتی ممکن است استفاده از داربست چند برابر قیمت را افزایش دهد.

شستشو با طناب بهترین گزینه برای ساختمان های بالای دو طبقه

برای ساختمان های بلند مرتبه شستشو نما با طناب یکی از راهکارهایی می باشد که این روزها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، به طوری که کمتر پروژه ای هست که از این روش در آن استفاده نشود.

مزیت های که شستشو شیشه های ساختمان با طناب دارد بسیار زیاد است، از جمله آن ها می توانیم به افزایش سرعت کار اشاره کنیم، از افزایش برقراری و تجهیز کارگاه نیز نمی توان چشم پوشی کرد، که در این روش کارآمدی بسیاری وجود دارد به گونه ای که علاوه بر کاهش چشمگیر زمان تجهیز کارگاه، هزینه های آماده سازی کارگاه نیز به شدت کاهش می یابد.

همان گونه که عرض شد برای ساختمان های با طبقات بالا استفاده از طناب یا راپل بهتزین گزینه می باشد و با ابزارهای مختلفی همچون ابر و طی های کوچک مخصوص مراحل شستشو طی می شود. با توجه به شکنندگی و ظرافت شیشه ها از دستگاه های واترجت نمی توان استفاده کرد که در این صورت امکان آسیب دیدن شیشه ها فراهم می شود.

ساختمان هایی همچون برج های تجاری، سینما ها و… با توجه به آمد و شد بسیاری که در آن ها وجود دارد امکان برقراری و استفاده از داربست در آن ها وجود ندارد و در صورت استفاده علاوه بر نداشتن صرفه اقتصادی ممکن مشترانیکه می خواهند وارد برج های تجاری شوند را دچار مشکل کند. در نتیجه استفاده از راپل بهترین و ایده آل ترین گزینه می باشد.

چه زمان داربست گزینه خوبی برای نماشویی است

استفاده از داربست هم بسیار شایع است اما نه در تمام پروژه ها!

ساختمان هایی که تراس های بلند دارند یا ساختمان هایی که در بالای نمای آنها تاج بزرگی بیرون زده باشد امکان استفاده از راپل را غیر ممکن می کند و باید در این ساختمان ها از داربست استفاده کرد. که نماشو بتواند با تمرکز بالا کار خود را به درستی انجام دهد.

ساختمان های نوسازی که بعد از اتمام پروژه نما کاری، هنوز داربست خود را باز نکرده اند باید از این داربست استفاده کنند که در این صورت هزینه های آن ها نیز کاهش پیدا می کند و به سرعت می توان کار نماشویی را شروع کرد.

برای ساختمان هایی که در پشت بام آن ها امکان بستن طناب وجود ندارد و ستون های بالای ساختمان خود را مخفی کرده اند داربست تنها گزینه می باشد.

شرکت ویو پارس با سابقه طولانی در عرصه نماشویی و استفاده از کادر مجرب و حرفه ای در کنار شماست تا زیبایی را علاوه بر ساختمان شما، به شهر نیز بازگرداند. به امید ساختن ایرانی زیبا بدور از کثیفی.

اموزش شستشوی شیشه ساختمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

سلام خدمت شما

برای ارتباط گرفتن با واحد مشاوره و کارشناس فنی یا بر روی شماره تماس مستقیم یا آیکن پایین کلیک کنید تا وارد واتس اپ شوید

برای تماس مستقیم کلیک کنید

× مشاوره رایگان در واتس اپ