تحلیل صفر تا صد نماشویی ساختمان

در گذشته با توجه به کم بودن برج ها و ساختمان های بلند مرتبه، نماشویی یک کار لوکس حساب می شد و با توجه به این دیدی که نسبت به این شغل وجود داشت، تعداد افراد کمتری از این فرصت برای تمیزی نمای ساختمان خود استفاده می کردند. با توجه به علاقه ای که انسان ها به زیبایی دارند و همچنین پاک کردن کثیفی ها را می توان به وسیله نما شویی از نمای ساختمان زدود و با از بین بردن این کثیفی ها زیبایی را به نما خود هدیه داد.

این روزها نماشویی یک صنعت پر سود و پر کاربرد محسوب می شود و تعداد افراد زیادی در این حوزه مشغول فعالیت می باشند، علاوه بر این هر روزه بر تعداد شرکت های ارائه دهنده این خدمات افزوده می شود. نماشویی ساختمان یکی از اصل های جدا نشدنی از صنعت ساختمان می باشد.

برای یافتن شرکت های شاغل در این حوزه می توان از درگاه هایی همچون آگهی های منتشر شده در دیوار، تبلیغات روزنامه ای و سایت استفاده کرد. با توجه به اعتباری که در سایت وجود دارد بهترین گزینه می باشد. که علاوه بر امنیت و اعتبار شرکت در این درگاه می توان اطلاعات زیادی را به بدست آورد.

اولین مرحله ارسال عکس نمای ساختمان

حالا که شرکت مناسب و قابل اعتماد را یافتید که بتواند کار شما را دقیق و بدون ایراد انجام دهد. ارتباط گرفتن با شرکت با استفاده از شبکه های اجنماعی همچون واتساپ و تلگرام است که عکس نمای ساختمان خود را برای آن ها ارسال می کنید.

نکته ای که باید در این مرحله به آن توجه فرمایید این است که عکس های که از ساختمان می گیرید حتما باید تمام زوایای آن را در بر بگیرد.

علاوه بر عکس از رو به روی ساختمان، عکس هایی از بالای ساختمان، از جعبه تقسیم برق، از تراس ها و… نیز بگیرید که کارشناس بتواند تمام زوایای مورد نیاز برای انجام کار را مورد بررسی قرار دهد. البته فرستادن فیلم نیز می تواند گزینه خوبی باشد.

مرحله دوم تحلیل اولیه نما و دادن اطلاعات

در مرحله بعدی کارشناس با توجه به عکس هایی که فرستاده اید و البته اطلاعاتی که از ساختمان خود در اختیار وی قرار داده اید می تواند شما را راهنمایی کند و اطلاعات جامعی را به شما منتقل کند.

با توجه به عکس ها کارشناس می تواند درک درستی از ساختمان، طبقات، موقعیت جغرافیایی و… برداشت نماید و به وسیله این اطلاعات هزینه انجام پروژه را به شما اطلاع دهد.

هرچند تشخیص.جنس نما و موادی که می توان برای انجام خوب و بدون نقص پروژه مورد استفاده قرار داد را به وسیله عکس می توان تشخیص داد و مقدار قیمت پایه انجام کار همچنین مدت زمان پیاده سازی و اجرا را نیز می شود بیان کرد اما برای دریافت اطلاعات دقیق تر نیاز به بازدید حضوری کارشناس شرکت می باشد.

مرحله سوم بازدید از پروژه شستشوی نما

برای بدست آوردن اطلاعات دقیق تر کارشناس باید برای بازدید مراجعه نماید که بتواند قیمت دقیق تر و البته مدت زمان لازم برای انجام این کار را به شما بدهد.

نماینده شرکت با توجه به میزان آلودگی و چرکی که بر روی نما نشسته است و عجله ای که برای انجام کار دارید می تواند بهترین راهکار را به شما پیشنهاد دهد.

مجموعه ویوپارس این افتخار را دارد که با داشتن کادری مجرب و حرفه ای در تمامی مراحل مانند مشاوری امین کنار شماست و هزینه ای بابت بررسی و بازدید از شما دریافت نخواهد کرد.

مرحله چهارم تعیین هزینه نماشویی

عوامل متعدد و موثری می توانند در تعیین هزینه و قیمت نهایی انجام پروژه تاثیر گذار باشند. از جمله این عوامل می توان به تعداد طبقات ساختمان، موقعیت جغرافیایی، میزان کثیفی بر روی نما، موادی که برای انجام شستشو نیاز است، استفاده از داربست یا راپل و… بستگی دارد که در ادامه به اختصار هر یک را توضیح می دهیم.

یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت بیمه مسئولیت شرکت می باشد. این روزها با توجه به تعداد زیاد شبکه های اجتماعی افرادی به صورت شخصی در این زمینه مشغول فعالیت می  باشند که هیچ گونه مجوزی برای انجام کار در ارتفاع ندارند و فقط بخاطر قیمت پایین تر پروژه می گیرند. لازم به ذکر است در صورت رخ دادن اتفاق نلخ، شما را با چالش های بسیاری رو به رو می کند.

به طور مثال اگر مقدار شوره ی نما ساختمان شما زیاد باشد مقدار دیسکیلر مورد نیاز برای انجام پروژه بیشتر می شود و در نتیجه در قیمت نهایی می تواند تاثیر گذار باشد. یا در صورت درخواست مشتری برای استفاده از مواد نانو در شستشوی نما، با توجه به قیمت بالای محصولات نانو هزینه انجام کار چند برابر می شود.

میزان و البته نوع کثیفی نیز میتواند در هزینه پایانی تاثیر خود را بگذارد.به طور مثال این روزها که آلودگی هوا بسیار زیاد شده است، در نتیجه ساختمان زودتر از موعد در شرایط عادی کثیف می شود واگر در کوتاه مدت برای از بین بردن آلودگی ها دست به کار نشوید در مدت زمان طولانی هزینه زیادی را برای تمیزی باید صرف کنید.

موقعیت جفرافیایی و تعداد طبقات نیز در قیمت نهایی بسیار تاثیر گذار است، به طوری که اگر تعداد طبقات ساختمان زیاد باشد از راپل استفاده می شود ولی هستند ساختمان هایی که امکان استفاده از راپل و طناب را از شما سلب می کند در نتیجه باید از داربست استفاده کرد که هزینه را افزایش می دهد.

مرحله پنجم تجهیز کارگاه پروژه کار در ارتفاع

بعد از عقد قرارداد بین نماینده شرکت و مالک ساختمان، نماینده شرکت شروع به آماده سازی و تجهیز محیط برای شروع به کار می کند و نیاز های پروژه را به محل کارگاه می آورد با این تفاسیر می توان گفت یکی دیگر از مهمترین بخش های انجام کار، تجهیز کارگاه می باشد.

با توجه به بررسی های انجام شده در مراحل قبلی، کارشناس نفرات مورد نیاز را به کارگاه فرا می خواند و با دادن اطلاعات لازم فرآیند شستشوی نما ساختمان آغاز می شود.

نکته خیلی مهمی که باید بدانید این است که در صورت استفاده از نماشویی بدون داربست سرعت تجهیز و انجام پروژه به شدت افزایش پیدا می کند. زیرا در صورت استفاده از نماشویی با داربست حداقل زمان مورد نیاز برای تجهیز و آماده سازی برای شروع پروژه دو تا سه روز است.

در ادامه بعد از انجام با دقت پروژه و تحویل آن به مشتری کار به صورت کامل پایان می پذیرد و حالا می توانید از نمای زیبای خود لذت ببرید.

اموزش شستشوی نما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

سلام خدمت شما

برای ارتباط گرفتن با واحد مشاوره و کارشناس فنی یا بر روی شماره تماس مستقیم یا آیکن پایین کلیک کنید تا وارد واتس اپ شوید

برای تماس مستقیم کلیک کنید

× مشاوره رایگان در واتس اپ