شستشوی نمای ساختمان

شستشوی نمای ساختمان خدماتی است که توسط شرکت های فعال در حوزه کار در ارتفاع برای از بین بردن هرگونه رسوب ، نمک زدایی و چربی ها و کثیفی های حاصل از آلایندگی هوا و گرد و غبار و همچنین تغییرات اقلیمی و تاثیر تابش نور خورشید بر روی نمای سنگی ، کامپوزیت و آجری انجام می شود.

کار شستشوی نمای ساختمان به وسیله دستگاه های پیشرفته فشار قوی سندبلاست و مواد ترکیبی که همراه اب در سطح نما تزریق می شود، اجرایی می گردد. این مواد شامل سیلیس، مواد uf و cip و پولیش و در موارد زیادی دیسکلر دو درصد می باشد. که موجب از بین رفتن کامل هر گونه لکه و کدری در سطح نما می شود.

باید عرض کنیم که شستشوی نما با اب گرفتن بر روی سطح ساختمان کاملا متفاوت است، و یک کار لوکس و تخصصی بر پایه علمی و به کارگیری طناب و داربست می باشد. هر روش مزایای خود را دارد که در ادامه به ان خواهیم پرداخت.

 • دستگاه های پیشرفته سندبلاست و واترجت
 • استفاده از مواد درجه یک و خالص در شستشوی نما
 • 10 اکیپ فعال و مجهز و با تجربه
 • قیمت شفاف و واقعی شستشوی نمای ساختمان
 • بیمه مسئولیت مدنی نماشور های فعال در ویوپارس
 • اجرای 1200 پروژه موفق شستشوی نمای ساختمان در تهران و کرج
شستشوی نمای ساختمان در تهران

در طی سالها فعالیت در حوزه شستشوی نمای ساختمان در تهران و کرج تنها چیزی موجب شده است ، تا با قدرت به اهداف خود ادامه دهیم و خستگی کار بر تنمان نماند. میزان رضایت مشتری در پایان کار بوده است که ما را برای افزایش سهم بازار شستشوی نما در تهران و کرج مجاب کرده است.

شستشوی نمای ساختمان بدون داربست

شستشوی نمای ساختمان به چه شکل اجرایی می شود

اگر بخواهیم واضح در مورد شستشوی نمای ساختمان صحبت کنیم ابتدا بهتر است از یک مثال شروع کنیم. فرض کنید که نمای شما حدود ده سال است که ساخته شده است. جنس نما نیز از نوع سنگ ترواروتن می باشد. حالا فرض کنید پس از این مدت چقدر الاینده و گرد و خاک در لایه های سنگ جمع شده و اگر ده سال پیش را به خاطر داشته باشید این ساختمان در حال حاضر پیر و افسرده است.

شستشوی نمای ساختمان راه حلی است که مهندسان برای این مشکلات پیشنهاد داده اند. به صورت سنتی از دیر باز مورد استفاده بوده اما در دنیای مدرن امروز تمامی این خدمات شستشو با دستگاه های پیشرفته اجرایی می شود.

در اوایل دهه هفتاد اولین دستگاه با فشار کم تحت عنوان واترجت برای شستشوی نما عرضه و در اختیار نماشورها قرار گرفت. اما این وسیله انچنان کارساز نبود و لازم بود، تا فشار اب خارج شده حداقل تا ده برابر بیشتر شود. موادی نیز با اب به سطح نما تزریق شده تا میزان اثرگذاری با وجود این مواد شیمیایی تا 50 درصد افزایش یابد.

اوایل دهه هشتاد شرکت های المانی دستگاهی را تحت عنوان سندبلاست معرفی کردند. که در شستشوی نمای ساختمان یک تحول عظیم ایجاد کرد و قدرت دوران اب برای خروج طبق قواعد فیزیک به میزان چشمگیری افزایش یافت و حدود پنج سال بعد مواد ترکیبی سیلیس وارد عرضه شستشوی نما شد. که برای خارج کردن سنگ ریزه ها و الودگی ها از لایه های بالایی نما استفاده می شد.

کار به اینجا ختم نشد و  در اواخر دهه هشتاد مواد uf و cip پا به عرصه شستشوی نمای ساختمان گذاشتند. این مسیر تا ورود دیسکلر و پولیش ادامه داشت. اما تحول عظیم را مواد نانو ایجاد کردند که نتیجه کار را تا مدت ها حفظ می کردند که در ادامه به هر یک خواهیم پرداخت.

تعداد شرکت های شستشوی نمای ساختمان در تهران از همان ابتدای پیدایش این نوع خدمات سیر صعودی به خود گرفت. گروه ها نامعتبر و حتی فرد محور زیادی در این عرصه ظهور کردند، که بدون دانش علمی و فنی جایگاه این شغل را در دید مردم خراب می کردند.

دلیل تخریب را می توان از عدم شستشوی دقیق و یا استفاده نادرست از مواد دانست. که موجب کدری در مدت زمان کوتاه می شود و مشتری این احساس را می کرد که نماشویی ساختمان نا کار آمد بوده است.

در بسیاری از موارد همین افراد قیمت شستشوی نمای ساختمان به طور کامل را تا متری 4 هزار تومان اعلام می کردند. که واقعا خنده دار و تاسف اور است که مردم ما به دنبال قیمت های پایین بوده و نمی دانند، که چه بلایی سر پول و ساختمان خود می اورند.

به طور کلی خدمات شست و شوی نمای ساختمان ارائه شده توسط گروه نماشویی ویوپارس کاملا به روز و با دستگاه های مدرن و مواد استاندارد و درجه یک است. این نقطه تمایز ما با رقبا می باشد.

شستشوی نما در تهران

تهران به عنوان پایتخت اقتصادی کشور قطب شستشوی نما بوده و درخواست در مناطق یک تا 8 تهران به مراتب بیشتر از دیگر نقاط می باشد، که دلیل این موضوع حضور شرکت های بزرگ و رستوران ها و هتل ها و مراکز تجاری لوکس در کنار سطح زندگی بالای افراد می باشد ، که تقاضا را برای شستشوی نما در تهران به مراتب بیشتر کرده است.

اما امروزه شاهد درخواست خدمات شستشوی نما در تمامی نقاط تهران هستیم. دلیل این موضوع افزایش سطح زندگی در تمامی مناطق بوده و ساختمان های اکثر مناطق تهران تحت شعاع الودگی های ناشی از هوا و محیط می باشد.

به راستی که زمانی ارامش ذهن بالاتر می رود که چهره شهر زیبا بوده و ساختمان ها تمیز و بدون کدری باشند. ما به خود میبالیم که در یک گروه خدماتی نظافتی کار در ارتفاع خدمت می کنیم.

شستشوی نمای ساختمان در تهران به سه سطح تقسیم بندی می شود، که شامل موارد زیر است:

 • شستشوی نما با واترجت در تهران
 • شستشوی نما با سندبلاست در تهران
 • شستشوی نما با طناب در تهران
 • شستشوی نما با داربست در تهران

شستشوی نما در کرج

کرج نیز به عنوان یک کلانشهر شناخته شده دارای بازار فعالی در حوزه شستشوی نما است. پس از جدایی از تهران و تبدیل شدن به استان البرز، یک منطقه استراتژیک خدماتی مخصوصا در حوزه شستن نمای ساختمان را به خود اختصاص داده است.

برای درک بهتر باید یک امار دقیق از تعداد پروژه های ارائه شده در این استان را خدمت شما ارائه کنیم. به این شکل که در حدود 60 پروژه و تماس بالا در این حومه ما را به این سمت کشانده که باید حداقل دو اکیپ نماشور فعال را برای شستشوی نما در کرج اختصاص دهیم.

میزان تخصص نیروها دقیقا همسان با تهران بوده و دستگاه سندبلاست و واترجت نیز برای ارائه خدمات نماشویی در این منطقه محیا بوده و جالب است بدانید، که یکی از تامین کنندگان مواد نانو در کرج بوده و ما امیدواریم بتوانیم حداقل نیمی از بازار شستشوی نمای ساختمان در کرج برای خود کنیم.

میزان الودگی هوا و وجود کوه های مرتفع و وارونگی دما در این منطقه و سرما در پاییز و زمستان، و وجود باران های اسیدی تمامی ساختمان های کرج را در خطر اسیب پذیری و ایجاد لایه های کدری بر روی نمای ساختمان قرار داده است.

شستشوی نمای ساختمان با طناب

به دلیل مواردی که در بالا  ذکر کردیم. ما به این نتیجه رسیده ایم که برای اثر گذاری بیشتر از مواد سیلیس با ترکیبات قوی تری استفاده کرده و در تمامی پروژه ها از دیسکلر بهره بگیریم.

شستشوی نمای ساختمان در کرج از زمان تماس تا حضور تا اجرا دقیقا به میزان کار در تهران بوده، و همچنین قیمت شستشوی نما در کرج نیز همان قیمت کل کشور است.

معتبرترین شرکت شستشوی نمای ساختمان در کرج بدون شک گروه  ویوپارس است. زیرا ما رزومه موفقی در تمامی مناطق البرز داشته و در اینده نیز خواهیم داشت.

قیمت شستشوی نمای ساختمان

مکانیزم بررسی و دریافت اطلاعات اولیه و اعلام قیمت روشی است که ما برای حل مشکل عمده قیمت شستشوی نمای ساختمان در تهران و کرج در نظر گرفته ایم. به این شکل است که پس از گرفتن ارتباط برای خدمات ما تصاویر و اطلاعات اولیه را از مشتری دریافت کرده و بر اساس گفته افراد و خواسته ها و پارامترهای تاثیر گذار، یک پیش فاکتور حدودی از قیمت شستشوی نما را در اختیارشان قرار می دهیم.

در این لیست نوع شستشوی نما با سندبلاست یا واترجت با قیمت های مجزا، مواد مصرفی مورد نیاز نظیر سیلیس، دیسکلر و یو اف و سی آی پی و نیاز به شستشوی نمای ساختمان با نانو یا پولیش لحاظ شده و نوع طناب و داربست نیز کاملا مجزا در اختیار مشتری قرار می گیرد.

تعیین قیمت شستشوی نمای ساختمان بر اساس یک نمودار سینوسی و متناسب با نوع سنگ، میزان مواد، دستگاه و تعداد نیرو انسانی و همچنین مصالح مورد نیاز براورد شده است. از یک حداقل شروع شده و یک هزینه پایانی نیز برای این منظور در نظر گرفته شده است.

قیمت خدمات شستشوی نمای ساختمان نرخنامه مشخصی ندارد. اما سالانه از سوی نهادهای مرجع و همچنین شرکت های مطرح یک قیمت پایه تعیین شده و همگانی می شود.

تاکید ما این است که به هیچ وجه فریب افراد و گروه های نامعتبری که با اعلام قیمت های پایین تنها قصد گرفتن کار و در اصطلاح گرفتن اب بر روی نما را دارند را نخورید. ما با صرف هزینه معقول برای نماشویی ساختمان های خود یک نتیجه ایده را برای خود به ارمغان بی اورید.

قیمت شستشوی نمای ساختمان که توسط ویوپارس اعلام می شود را نیازی نیست با دیگر شرکت ها مقایسه کنید. زیرا ارتباط نزدیک شرکت های شست شوی نمای معتبر در تهران و کرج موجب شده است تا یک لیست واحد را ارائه دهند. دلیل این موضوع جلوگیری از سودجویی افراد شیاد است.

تشخیص شرکت شستشوی نمای ساختمان معتبر و مجهز

برای تشخیص شرکت شستشوی نمای ساختمان در تهران بهتر است این سوالات را با خود مطرح و در ذهن پاسخ دهید. اگر توانستید به نتیجه مشخص برسید می توانید انتخاب درست کنید:

آیا شرکت شست و شوی نما خدمات با کیفیت را به شما ارائه می دهد؟ آیا این خدمات منصفانه قیمت گذاری شده اند. این قیمت قابل رقابت با سایر شرکت های مشابه در بازار است؟ آیا دستگاه های این شرکت شستشوی نمای ساختمان مدرن و به روز است؟ آیا مواد استفاده شده دارای استاندارد مشخصی است. اطلاعات پایه ای و تکمیلی در این حوزه از سوی کارشناسان شرکت شستشوی نما اعلام می شود؟ ایا لیست قیمت شستشوی نمای ساختمان شفاف و دقیق اعلام می شود؟ ایا پاسخگویی و ارتباط بین مشتری و مجری به خوبی ایجاد می شود. سایت شرکت و گروه دارای اعتبار کافی می باشد؟

تمامی این موارد در کنار رزومه و سابقه می تواند نشان دهنده اعتبار و تخصص باشد. بهتر است بدون هیجان و عجله و توجه به قیمت های پایین تنها به فکر گرفتن نتیجه عالی در پایان کار باشید.

شستشوی نمای ساختمان با سندبلاست

حدود دو دهه است که خدمات شستشوی نما از حالت سنتی به صنعتی تغییر ماهیت داده، و به دلیل افزایش تقاضا در مناطق مختلف تهران و کرج و با ورود دستگاه های فشار قوی و پیشرفته نتیجه کار برای کافرما حیرت انگیز بوده است.

در اصل سندبلاست مهمان تازه این حوزه کاری است. از عمر ان حدود ده سال می گذرد که چنین معجزه ای را به ارمغان آورده، و موجب تحول عظیم در اثر گذاری شستشوی نما بر روی سنگ و آجر شده است.

شستشوی نمای ساختمان با سندبلاستشستشوی نمای ساختمان با سندبلاست دارای ابعاد و ویژگی های منحصر به فردی می باشد. به چند مورد از انها اشاره می کنیم تا با تحلیل کلی یک دید و اطلاعات مفید را در اختیار شما قرار دهیم. اما تا زمانی که از خدمات شستن نما عینا استفاده نکنید، نمی توانید به خوبی از تاثیر بی نظیر ان مطلع شوید.

شستشوی نمای ساختمان با سندبلاست به دلیل فشار بالای دستگاه، بر روی نمای شیشه ای کاربردی ندارد. اما در کامپوزیت، انواع سنگ از جمله تراورتن و دهبید، نماهای ترکیبی و آجری به شدت توصیه می شود.

شاید مهمترین نکته در شستشوی نمای ساختمان با دستگاه سندبلاست امکان تزریق مواد از جمله سیلیس و دیسکلر، سی آی پی و یو اف در سطح سنگ و آجر می باشد. این امر می تواند در جهت تمیزی حداکثری کمک زیادی به نماشور کند.

یکی از نقاط قوت برای طناب کاران و نقطه ضعف برای کارفرما عدم امکان راه اندازی دستگاه با برق تک فاز بوده که در موارد متعددی باعث لغو به کارگیری از سندبلاست شده است. که در روند کار تاثیر منفی گذاشته و امکان از بین بردن کامل لکه، چربی و سطح نمکی و اسیدی را گرفته است.

هزینه و قیمت شستشوی نما با سندبلاست کمی بیشتر از شستشو با واترجت می باشد. در یک مقاله مجزا به طور کامل این دو حوزه را بررسی کرده و به نتایج قابل قبولی رسیده ایم. بهتر است برای مقایسه واترجت و سندبلاست به بخش مجله سایت مراجعه کنید.

شستشوی نمای ساختمان با واترجت

واترجت دارای قدرت و فشار بسیار پایین تری نسبت به سندبلاست است. برای شستشوی سطحی و همچنین تمیز کردن کثیفی های درب و پنجره های دوجداره و شیشه ها و در مواردی کامپوزیت کارایی داشته و از نظر قیمتی تا حدود پنجاه درصد ارزان تر از مورد قبلی می باشد.

برای ما بسیار عجیب است که در هنگام تماس برای دریافت خدمات در صحبت اولیه به شستشوی نمای ساختمان با واترجت تاکید دارند. در حالی که میزان قدرت این دستگاه تنها 12 بار بوده و دوران آب برای پرتاب به بیرون کمی بیشتر از پمپ هایی است که در خانه استفاده می کنید.

دلیل تقاضا برای شستشوی نما با واترجت نداشتن اطلاعات کافی از کارایی، و ساختار و میزان موثر بودن در کنار نداشتن قدرت کافی برای از بین بردن بسیاری از چربی ها، و باقی مانده الاینده ها می باشد. افراد سود جو نیز از این عدم اگاهی جامعه استفاده کرده و با اعلام هزینه های پایین و با شعار شستشوی نمای ارزان یک کار سطحی را عملیاتی کرده، و دید مشتری را نسبت به این حوزه خراب می کنند.

باید ذکر کنیم که شستشوی نمای ساختمان با واترجت نیز به همان اندازه کارایی دارد. اما برای نماشویی سطح یک به هیچ وجه توصیه نمی شود. زیرا توان این را ندارد که بتواند دست طناب کار را در ارتفاع برای انجام و اجرا و تزریق مواد مورد نیاز باز گذارد.

شستشوی نمای ساختمان با طناب

مهمترین فاکتور در شستشوی نما، کاهش صدمات جانی و مالی در کنار سرعت عملکرد نماشور در ارتفاع و همچنین بهینه کردن هزینه های اصلی و جانبی با راه کارهای منطقی برای افزایش رضایت کارفرما و ثبت رزومه درخشان در شرکت های شستشوی نمای ساختمان می باشد.

طناب یا راپل از اجزاء مختلفی برای نگه داری افراد فنی در هر سطحی از ساختمان برای مانور و دقت عملکرد طراحی و ساخته شده است. این ابزار در اختیار صنایع مختلف قرار گرفته که تا حدود نود درصد از خطرات ناشی از کار بر روی داربست کاسته است.

شستشوی ساختمان با طنابدر واقع شستشوی نمای ساختمان با طناب به این شکل می باشد. ابتدا کارشناس فنی با تحلیل اولیه برای استفاده از راپل تاییدیه نهایی را داده، و نماشور سه طناب اصلی و کمکی را در قسمت های مختلف بالای ساختمان وصل می کند. سپس توسط نماینده شرکت شستشوی نمای ساختمان در تهران از صحت اتصال راپل اطمینان حاصل شده و پس از ان مراحل بعدی پیش می رود.

در شستشوی نمای ساختمان با طناب نکاتی وجود دارد. به انها اشاره می کنیم:

 • میزان هزینه و قیمت راپل به مراتب بهتر از روش داربست است.
 • مدیریت ریسک در شستشوی نما با طناب بسیار بالاتر بوده و میزان ایمنی در سطح قابل قبولی می باشد.
 • سرعت تجهیز کارگاه که در روند کار اهمیت زیادی دارد در شستشوی نمای ساختمان با طناب بسیار بالاتر است.
 • شفافیت هزینه در شستشوی نما با طناب دارای ابعاد بهتری بوده و میتوان فاکتور مناسب تری را در اختیار مشتری قرار داد.
 • میزان مانور نماشور در ارتفاع های بلند به دلیل اختیار حداکثری و گنجایش بالای راپل برای جا به جایی فراتر از حد استاندارد بوده، و برای جهش عمودی و افقی تنها مهارت ملاک است. تجهیزات کارکرد دقیقی دارد.

برای شستشوی نمای شیشه ای استفاده از روش طناب توصیه اکید تمامی شرکت های شستشوی ساختمان است. اما برای سنگ، کامپوزیت و آجر روش های دیگری نیز وجود دارد. بر اساس بررسی های کارشناسی استفاده می شود، باید عرض کنیم که یکی از فاکتورهای اصلی استخدام در گروه ویوپارس سلامت ذهنی و روانی افراد می باشد. تا با اطمینان خاطر بیشتری خدمات شستشوی نما با راپل یا طناب را پیش ببرد. از خطرات احتمالی نیز پیش گیری به عمل آید.

شستشوی نمای ساختمان با داربست

مانند هر کسب و کار دیگری برای اجرای این حوزه خدماتی نیز چندین راه حل تدوین و در اختیار شرکت های فعال قرار گرفته است. در واقع پروتکل های اجرایی شستن ساختمان در چند بند و با توجه به میزان خطرات و سرعت عملکرد در کنار میزان اثر گذاری یک راهنمای عالی در جهت پیشبرد هدف اصلی این شغل می باشد.

شستشوی نمای ساختمان با داربست نیز بر همین اساس مورد توجه بوده است و در موارد متعددی در صورت صلاح دید کارفرما و مجری مورد استفاده قرار می گیرد. قصد داریم در این بخش به مزایا و معایب این روش پرداخته و پیشنهاداتی را برای اجرای صحیح در اختیار شما قرار دهیم.

زمانی که یک ساختمان نو ساز بوده و به تازگی سطح خارجی ان در معرض سنگ کاری یا نصب شیشه و حتی آجر و کامپوزیت قرار گرفته است. بهترین زمان برای شستشوی نما با داربست می باشد. زیرا دیگر نیاز نیست از روش طناب یا راپل برای شست و شو استفاده شود، و به راحتی نماشور و در کمترین زمان ممکن کار خود را اغاز  می کند.

در مورد دیگری اگر بالکن بیشتر از یک متر از خود ساختمان فاصله گرفته باشد. امکان دسترسی به سطح نما از بین رفته و نیاز است به جای شستشوی نمای ساختمان با طناب از روش داربست استفاده کرد.

یکی از مهمترین معضلات داربست زمان بستن و هزینه اضافی ان است که علاوه بر هدر رفت زمان برای تجهیز کارگاه و به دلیل محاسبه جدای هزینه نصب از فاکتور اصلی مورد رضایت مشتری قرار نگرفته، و در صورت اجبار است که می توان کارفرما را مجاب به استفاده از این روش کرد.

واترجت شستشوی نمای ساختمان در روش داربست بر خلاف طناب می تواند بهتر اجرایی شود. زیرا تسلط طناب کار به سطح سنگ و اجر و هر نمای دیگری بیشتر بوده و می تواند کار اجرایی را پیش ببرد.

اما سندبلاست به دلیل فشار بالایی که دارد نیاز به استفاده از طناب دارد که این موضوع در بحث مدیریت ریسک جانی مورد توجه بوده و در صورت بازگشت فشار اب به سمت طناب کار یا راپل کار می تواند به سادگی مانور داده و جا به جا شود.

معایب شستشوی نمای ساختمان با داربست در تهران و کرج به شرح زیر است:

 • هزینه اضافی و افزایش قیمت پروژه به دلیل محاسبه جداگانه نصب
 • نداشتن امکان مانور بالا و در نتیجه کاهش سرعت شست و شو
 • افزایش زمان تجهیز کارگاه تا دو روز کاری و عدم رضایت کارفرما
 • کاهش ایمنی طناب کار در ارتفاع های بالا به دلیل نداشتن اتصالات ایمن

شستشوی نمای ساختمان با نانو

با ورود علم و دانش مدرن به ساختار اصلی خدمات نما یک تحول عظیم در بحث دیزاین ایجاد شد. به گونه ای که علاوه بر نتیجه ایده ال در پایان کار بر روی سطح سنگ و شیشه این امکان به وجود امد، که تا مدت معینی این پاکیزگی و عدم کثیفی با ایجاد یک لایه محافظ محیا شود.

در واقع شستشوی نمای ساختمان با نانو از اواخر دهه هشتاد رونق زیادی گرفت. یک شرکت دانش بنیان با همکاری شرکت های عمرانی دست به یک انقلاب جدید در صنعت شست و شوی نما زد و ماده ای را تحت تکنولوژی نانو تهیه و توزیع کردند. که تا پنج سال مانع چسبیدن هر گونه الایندگی محیطی و چربی و کدری بر روی نما می شد.

شستشوی نمای ساختمان با مواد نانو توسط تیم ویوپارس از پنج سال پیش با یک سیر صعودی مواجه شد. که با توضیحات کارشناسی، مشتری را مجاب به استفاده از این مواد در پایان کار می کردیم که تا به امروز حتی یک نارضایتی به ما گزارش نشده است.

خدمات شستشوی نما با نانوشستشوی نما با نانو از این جهت حائر اهمیت است که با یک بار هزینه می توانید تا مدت طولانی از شست و شوی نمای ساختمان خود بی نیاز شوید. با کاهش ضریب نفوذ مواد زاید تا نود و نه درصد، با ارامش خاطر از زندگی و کسب و کار خود لذت ببرید.

قیمت شستشوی نمای ساختمان با نانو بر اساس متراژ و مقدار پروژه و همچنین میزان موادی که برای نانو کاری نیاز است تعیین می شود. در واقع در فاکتوری که قبل از شروع پروژه ارائه می شود، سعی می کنیم تا شفاف در مورد هزینه ها با کارفرما به توافق برسیم.

مدیریت ریسک در شستشوی نمای ساختمان

ابعاد این گفتار بسیار فراتر از یک تیتر است. زیرا همه چیز در این صنعت به ایمنی بستگی دارد. طناب کار با توجه به تحلیل های اولیه و تصمیم گیری عاقلانه و منطقی شروع به اجرای پروژه شستشوی نما می گیرد.

در تعریف مدیریت ریسک امده است، که قبل از اغاز کار باید از عواقب و موارد خطر ساز پرهیز کرد. مسائلی که برای تجهیز کارگاه شست و شوی نمای ساختمان نیاز است، طبق استانداردها و پروتکل های مشخص اماده سازی گردد.

در طرح ابلاغی برای مدیریت ریسک در شستشوی نمای ساختمان با طناب و داربست امده است که اولین نکته، بیمه مدنی و مسئولیت کارکنان درگیر در محیط پروژه می باشد. که توسط مجری ضمانتی به کارفرما تحت عنوان بررسی جوانب میدانی قبل از شروع کار ارائه می شود.

در بحث بعدی اطمینان از مقاومت اجزای مختلف سیستم راپل است. می تواند تا حدود نود درصد خطر سقوط نماشور و طناب کار را کاهش داده، و در صورت متصل شدن تمامی افراد به شانت حمایتی که وظیفه نگه داری یک فرد در صورت سقوط را برعهده دارد. میزان ضریب مرگ افراد را به صفر رساند.

تجهیزات پیشرفته، نظیر دستگاه سندبلاست نیز می تواند یک اقدام اساسی در جهت افزایش بازدهی کارکرد و تزریق هر چه بهتر موادی مانند: سیلیس در نمای سنگی، دیسکلر در نماهای شیشه ای و مواد چربی زدا در اکثر نماهای ترکیبی باشد.

در جهت گیری های ایمنی و سلامت کارکنان، این شرکت های معتبر شستشوی نمای ساختمان بودند، که پیروز جدال بر سر جذب تقاضای بازار در این حوزه خدماتی هستند. شستشو با طناب به دلیل بیشترین درخواست در صدر اجرای پروژه با بیشترین اثر گذاری را در اختیار دارد.

شستشوی نمای ساختمان در غرب تهران

درخواست برای شستشوی نمای ساختمان در غرب تهران به دلیل تراکم بالای جمعیتی و وجود مناطق تجاری و مسکونی متنوع بسیار بالا بوده، و تا حدود زیادی می توان رتبه یک تماس ها را یه این منطقه از تهران داد. که ما را مجاب کرده است، تا بهترین اکیپ های شستشوی نمای ساختمان را در غرب تهران مستقر کنیم.

شستشوی نمای ساختمان در غرب تهران بیشتر با طناب عملیاتی می شود. در اکثر موارد نانو کاری جز اولویت های پروژه می باشد. به دلیل سطح بالای زندگی در محلاتی مانند: اریاشهر، شهرک اکباتان ،سعادت اباد و شهرک غرب، ستارخان و تهرانسر، نیمی از پروژه های اجرا شده توسط گروه شستشوی نما ویوپارس در این منطقه از تهران بوده است.

شستشوی نمای ساختمان در غرب تهرانبرای شستشوی نمای ساختمان در غرب تهران از دستگاه سندبلاست و واترجت به صورت ویژه ای استفاده می شود و در صورت لزوم و نظر کارشناس از نصب داربست نیز بهره گرفته خواهد شد.

شستشوی نمای ساختمان در مناطق مختلف تهران از جمله غرب، با بالاترین استاندارد ممکن پیش می رود. به دلیل حساسیت بالای کار در صورت لزوم از چند اکیپ طناب کار در یک پروژه شست و شو استفاده می شود.

شستشوی نمای ساختمان در شمال تهران

یکی از مناطقی که به محلات مرفع نشین در کشور معروف است بخش شمالی تهران می باشد. به دلیل قرار گیری پاساژ و مراکز تجاری بزرگ، ادارات و شرکت های سود ده، در کنار مردمی از طبقه بالای اجتماعی به یک قطب اقتصادی فعال تبدیل شده است.

شستشوی نمای ساختمان در شمال تهران جز مواردی است، که تقاضا برای دریافت خدمات سیر صعودی به خود گرفته است. بیشتر مردم این محله در فواصل مختلف سال، برای شستشوی نما با طناب یا داربست با ما تماس می گیرند.

از نقاط تمایز این مناطق، متراژ بالای پروژه است که به دلیل وجود ساختمان های با ارتفاع بیشتر از 5 طبقه و عریض، نیاز است تا حداقل دو اکیپ طناب کار در محل حاضر شوند. معمولا به دلیل تامین مالی مناسب از سوی کارفرما، بحث شستشوی نمای ساختمان با نانو نیز در پایان کار عملیاتی می شود.

معمولا بهترین دستگاه برای شستشو، سندبلاست می باشد. با فشار بالایی که دارد، هر نوع کثیفی و کدری را از بین می برد. در کنار استفاده از این دستگاه، متناسب با جنس سنگ و نما از مواد توصیه شده و استاندارد نیز استفاده خواهد شد.

مدت زمانی که یک پروژه شستشوی نمای ساختمان در شمال تهران نیاز دارد حدود پنج تا بیست روز کاری است. که در ابتدا کارگاه تجهیز شده و مواد تهیه می شود، روش طناب یا داربست اعمال شده و کار شروع می شود.

یکی از موضوعات جالب در این صنعت کاربرد میزهای صلیبی در تولید راپل، دستگاه های سندبلاست و واتر جت است.

2 دیدگاه

 • برای شستشوی نما با دستگاه سندبلاست حتما برق سه فاز باید باشه و اینکه از کجا باید تامین شه

  • با سلام خدمت شما، برای اجرای شستشوی نمای اجری و سنگی قطعا برق سه فاز نیازه و از دستگاه فشار قوی سندبلاست یا واترجت صنعتی استفاده می شود که از تابلو برق اسانسور این منظور تامین می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

سلام خدمت شما

برای ارتباط گرفتن با واحد مشاوره و کارشناس فنی یا بر روی شماره تماس مستقیم یا آیکن پایین کلیک کنید تا وارد واتس اپ شوید

برای تماس مستقیم کلیک کنید

× مشاوره رایگان در واتس اپ