خدمات کار در ارتفاع

_

شرکت شستشوی شیشه ساختمان

ارائه خدمات شستشوی نما در ارتفاع

خدمات شستشوی شیشه ساختمان در تهران و کرج توسط تیم متخصص و با تجربه ویوپارس، با اکیپ های طناب کار ماهر و آموزش دیده با دستگاه های پیشرفته و مواد تحت هنکر آلمان به صورت کارشناسی، و با مدیریت کامل ریسک اجرایی می شود.

 • شستشوی نمای شیشه با مواد درجه یک
 • نانو کاری نما برای ماندگاری بیشتر
 • بهترین طناب کاران برای کار در ارتفاع
 • بیمه مسئولیت مدنی و تضمین خدمات
_

ویوپارس باتجربه ترین شرکت کار در ارتفاع

 

اجرای پروژه های متعدد شستشوی شیشه ساختمان در تهران و کرج

شستشوی شیشه ساختمانشستشوی نمای ساختمان در ارتفاع از جمله مواردی است، که باید با امکانات لازم و در نظر گرفتن ایمنی و کارهای کارشناسی اولیه، و بر پایه محاسبات دقیق عملیاتی شود. گروه ویوپارس یکی از معتبرترین شرکت های کار در ارتفاع در تهران مشغول به فعالیت گسترده است. در ادامه تمامی پارامترهای مربوط به شستشوی نما و شیشه در ارتفاع را، بررسی و به صورت تحلیلی مورد کنکاش قرار خواهیم داد.

کار در ارتفاع به تمامی اقدامات و خدماتی اطلاق می شود، که در ساختمان های بلند و بیشتر از دو طبقه انجام می شود. مواردی همچون شستشوی نما و پیچ و رولپلاک و رنگ امیزی و نصب نما و سنگ و … اجرایی می گردد.

اگر اگاهی کافی از خدمات کار در ارتفاع نداشته باشید، این حوزه کاری را کاملا پر خطر تصور می کنید که هر لحظه ممکن است فرد از بالا سقوط کند، یا حتی با این دید به قضیه نگاه کنید که نماشور چگونه در ارتفاع و بدون ترس معلق می ماند. در واقع یکی از کم خطر ترین کارهای خدماتی شستن نما در ارتفاع با طناب است. دلیل این ادعای ما تنها زمانی است که تمامی فاکتورهای ایمنی در ارتفاع رعایت شود.

کار در ارتفاع با ابزار مخصوصی تحت عنوان راپل و یا داربست امکان پذیر است. افراد متخصصی پس از اموزش ها و دوره های حرفه ای، و تست اعتماد به نفس وارد بازار کار این حوزه می شوند.

شرکت کار در ارتفاع در تهران

برای سنجیدن اعتبار یک شرکت کار در ارتفاع در تهران یا حتی کرج لازم است، که به چند مورد کلیدی توجه ویژه ای کنید. تا از اشتباه در امان مانده و خدمات نماشویی و شستشوی شیشه های نمای ساختمان شما، به نحو احسن و با نتیجه مناسب به پایان رسد.

شرکت شستشوی نمای شیشهیکی از اصلی ترین ویژگی های یک شرکت معتبر کار در ارتفاع بدون شک، توانایی در مدیریت ریسک است. به این صورت که از ابتدا تحلیل های کارشناسی به خوبی ارائه شود، و کارگر کار در ارتفاع که قرار است عملیات نماشویی ساختمان را اجرا کند، به خوبی و مهندسی شده کار خود را تنظیم و تمامی موادی که متناسب با امنیت جانی فرد است رعایت شود.

شرکت های کار در ارتفاع در تهران و کرج، یک تفاهم نامه همکاری امضاء کرده اند. که اموزش های هماهنگی را برای مدیریت بهتر بحران و ریسک و اموزش های روز دنیا را با تعامل با یکدیگر پیش ببرند.

یک شرکت کار در ارتفاع مناسب برای شیشه شویی ساختمان و نماشویی باید مجهز به دستگاه های سندبلاست و واترجت، و همچنین مواد مورد نیاز برای شستشو که به پنج مورد کلیدی تقسیم بندی می شود، دسترسی داشته و مورد استفاده قرار دهند.

رزومه کاری شرکت های نماشویی در ارتفاع، از جمله مهمترین فاکتورهای مورد توجه برای شناسایی و سپردن پروژه خود است. با توجه به اینکه گروه نماشویی ویوپارس با 200 پروژه موفق کار در ارتفاع در تهران، که هم به صورت نماشویی و هم شستشوی شیشه ساختمان بوده است. نشانگر تجربه و تخصص تیم ما می باشد.

شستشوی شیشه نما در ارتفاع بدون داربست

برای شستشوی شیشه نمای ساختمان، از دو روش صنعتی و سنتی و با در نظر گرفتن چند پارامتر می توان استفاده کرد. اما باید بدانید که برای تمیزی حداکثری نما بهتر است، در ابتدا با دستگاه واترجت با فشار حداقلی سطوح و درب و پنجره ها و فریم بیرونی ان تمیز شده، و پس از ان با مواد دیسکلر دو درصد و تی و ابر مخصوص، شیشه های ساختمان شستشو شود.

در واقع دستگاه واترجت برای همین منظور تولید و استفاده می شود. برای شستشوی نماهای سنگی و اجری از سندبلاست بهره گرفته می شود، که فشار ده برابری نسبت به واترجت دارد.

شستشوی شیشه ساختمان در ارتفاع و با طناب، به صورت مرحله به مرحله و با توجه به موقعیت و نوع نما و همچنین میزان کثیفی ها و بر اساس بررسی های اولیه و تعیین مواد مورد نیاز بدون اسیب رساندن به شیشه اجرایی می شود.

شیشه شویی ساختمان با طنابدیسکلر یک ماده پاک کننده قوی است. در کنار دیگر ماده های استاندارد در شستشوی شیشه نمای ساختمان استفاده می شود. به دلیل کاتالیز بودن و امکان ترکیب با دیگر مواد و همچنین انطباق با محیط، پس از کشیدن بر روی شیشه همراه اب می توان از پاکننده دیگری نیز برای اثر گذاری بیشتر استفاده کرد.

نظافت نمای ساختمان

نظافت نمای ساختمان اصطلاح دیگر نماشویی است. که معمولا افراد برای گرفتن اگاهی در موتورهای جست و جو سرچ کرده، و به دنبال یافتن شرکت نظافت نمای ساختمان در تهران می باشند. هدف اصلی این گروه ها ارائه خدمات شستشو و تمیز کردن نما و شیشه ها به وسیله ابزار و تجهیزات و مواد مورد نیاز این صنعت می باشد.

در واقع نظافت ساختمان با طناب و داربست عملیاتی شده، و برای شیشه ها از واترجت و برای نماهای سنگ و اجر و کامپوزیت از سندبلاست استفاده می شود.

برای نظافت شیشه ساختمان و نمای خارجی حتما لازم است، نیروها بیمه بوده و در ابتدای پروژه بررسی های کارشناسی صورت گیرد. تا علاوه بر کاهش ریسک خطرهای پیش رو یک نماشویی قابل تایید انجام شود.

نظافت شیشه در ارتفاع

نظافت شیشه ها در ارتفاع نیز دقیقا با توجه به موارد بالا صورت می گیرد. اما تنها تفاوت نظافت شیشه ساختمان با نماهای ترکیبی این است، که نباید فشار زیادی از دستگاه های شست شو خارج شود. باید از روش طناب و راپل استفاده گردد و دلیل این پیشنهاد این است که نماشور با طناب خیلی بهتر می تواند، در سطح ساختمان مانور داده و خطر های احتمالی پوشش داده می شود.

در نظافت شیشه ساختمان های بلند از چهار نیروی کار در ارتفاع استفاده می شود. همگی با راپل های کمکی به هم متصل شده و علاوه بر اتصال سه لایه ای از بالا، و همچنین تجهیز با یک طناب کمکی در کنار یکدیگر نیز کاملا مراقب حفظ تعادل بوده و عملیات شستشو و نظافت شیشه نمای ساختمان را اجرا می کنند.

تمیز کردن نمای ساختمان با مواد مخصوص

موادی که برای تمیز کردن نمای ساختمان استفاده می شود، شامل مواد یو اف است که برای نمک زدایی و چربی زدایی به کار رفته و خاصیت اسیدی دارند. برای رسوب زدایی نیز مواد قلیایی سی آی پی معرفی و استفاده می شود، که خاصیت تمیزکنندگی قوی دارند.

برای تمیز کردن نمای ساختمان و نمک زدایی اجرها در ارتفاع از مواد پولیش نیز در پایان کار بهره می گیرند، که به واکس زدن مشهور است.  یک لایه ضخیم ایجاد کرده و شفافیت مناسبی را ایجاد می کند.

شرکت شیشه شویی ساختمان در تهرانمواد نانو نیز برای نظافت و تمیزی ساختمان کارایی بسیار مناسبی دارند، که در پایان کار نماشویی بنا بر درخواست مشتری برای حفظ تمیزی و افزایش محافظت سطح نما از الاینده ها نور خورشید به کار می رود.

در واقع زمانی که شما برای نظافت نمای ساختمان و افزایش شفافیت، و همچنین تمیزی سطوح و شیشه ها اقدام می کنید، بهتر است از سطح درجه یک نماشویی در ارتفاع بهره بگیرید. تا هم مواد درجه یک به کار رود، و هم تمامی مراحل با تحلیل کارشناسی انجام گیرد. پس از اتمام پروژه حداقل پنج سال از دیدن نمای ساختمان خود لذت ببرید.

قیمت شستن شیشه ساختمان در ارتفاع

قیمت شستن شیشه در ارتفاع برای اساس متراژ و بر واحد متر مربع تعیین و اعلام می گردد. بر اساس میزان کثیفی و همچنین نوع مواد مصرفی و روش طناب یا داربست در کنار درخواست های مشتری تعیین می شود. فاکتورهای زیادی برای لیست گذاری قیمت شستشوی شیشه نمای ساختمان در نظر گرفته شده است.

شستشوی شیشه ساختمان با طناب و بیمه

برای همین منظور ما یک قیمت حدودی از حداقل یا حداکثر بر اساس موارد بالا در نظر گرفته ایم، که پس از دریافت اطلاعات اولیه و بررسی های میدانی یک پیش فاکتور از قیمت شستشوی شیشه های ساختمان در اختیار مشتری قرار داده می شود. این اطمینان وجود دارد که ذره ای تردید در قیمت ها و هزینه ها وجود ندارد.

شیشه شویی نمای ساختمان با طناب

با ورود نماهایی نظیر فریم لس و کرتین وال به صنعت ساختمان، که از ورقه های الومینیومی با شیشه های عریض به صورت فیکس و بازشو تشکیل می شدند، نیاز برای شستشوی شیشه نما به شدت افزایش یافت. به گونه ای که در برج های مرتفع هر سه تا شش ماه یک بار تقاضا برای خدمات وجود داشت.

این عاملی بود تا راه حل های بهتری برای گرفتن نتیجه ایده ال تر پیشنهاد شود. که در همین راستا چند مواد و روش استاندارد معرفی و در اختیار شرکت های شستشوی شیشه ساختمان قرار گرفت.

شستشوی شیشه نما با طنابدر اصل با ورود سیستم راپل به این حوزه خدماتی یک تحول بی نظیر رقم خورد. امنیت جانی طناب کار به شدت بالا رفت. خطر سقوط تا حدود زیادی کاهش یافت و دلیل این موضوع مقاومت هسته مرکزی طناب و اتصالات ایمن متعدد، در نقاط مختلف ساختمان و در نهایت شانت حمایتی که تیر خلاص ایمنی، در شستشوی شیشه نما بود.

شیشه ساختمان به دلیل مجاورت مستقیم با عوامل محیطی مخرب نظیر الاینده های هوا، تابش نور خورشید و باران اسیدی، طوفان و گرد و غبار به شدت در معرض کثیفی قرار دارد. به صورت دوره ای و با مواد مخصوص و درجه یک و دستگاه هایی نظیر واترجت شسته شده و تمیز گردد.

برای ماندگاری شیشه شویی نما از موادی تحت تکنولوژی نانو استفاده می شود. که در پایان کار و با توجه به درخواست و موافقت کارفرما به کار می رود. هزینه نانو کاری نمای شیشه ای جدا از فاکتور اصلی محاسبه می شود، و به صورت متر مربع و میزان نانو مصرفی تعیین می شود.

شرکت شیشه شوی نمای ساختمان در تهران بسیار زیاد است. اما برای تشخیص معتبر بودن و میزان تخصص پیشنهاد ما توجه به چند نکته کلیدی است. نظیر رزومه و سابقه فعالیت، مواد استفاده شده و تجهیزات گروه طناب کار، اشنایی علمی و کامل با روند کار و ارائه راه کارهای موثر برای شستشوی نمای شیشه ای ایده ال می باشد.

شیشه شویی با طناب اصطلاحی است، نام اشنا برای اکثر مردم تهران و کرج، زیرا بسیار پیش امده که از کنار ساختمانی رد شده ایم و افرادی را اویزان با طناب مشاهده شده که با دستگاه و تی و ابر در حال شست و شوی شیشه ساختمان هستند.

به طور کلی خدمات کار در ارتفاع معمولا به وسیله طناب اجرا می شود. دلایل متعددی برای کارایی بالای این وسیله راهبردی ذکر شده است که به چند مورد توجه کنید:

 • شستشوی نمای شیشه با طناب بسیار ایمن تر از داربست است
 • خدمات شیشه شویی با طناب هزینه مناسب تری برای کارفرما دارد.
 • هزینه نصب داربست در شستشوی شیشه با طناب، کامل حذف می شود و فاکتور شفاف تر ارائه می شود.
 • مدیریت ریسک در شستشوی شیشه ساختمان با طناب، بسیار دقیق تر و کارشناسی تر رعایت می شود.
 • خطر سقوط و ایمنی جانی و مالی طناب کار با سیستم راپل تا 99 درصد تضمین می شود.

دستگاه شیشه شور در ارتفاع

همان طور که عنوان شد برای شستشوی شیشه و کار در ارتفاع، از واتر جت برای تمیزی کامل فریم ها و درب و پنجره ها مخصوصا پروفیل های فریم و لنگه و در فریم لس لبه ها و قسمت های اهنی و الومینیومی استفاده می شود. برای شستن قسمت هایی که نیاز است، از فشار بیشتری اب و مواد استفاده شود، از دستگاه سندبلاست استفاده می شود.

انتخاب نوع دستگاه شیشه شور در ارتفاع به عهده کارشناس و پس از بازدید از پروژه می باشد. اما این را به شما اعلام می کنیم، که به دلیل تجهیزات کامل گروه نماشویی ویوپارس هیچ نگرانی در این مورد وجود ندارد. هر جا که نیاز باشد از واترجت و هر قسمت که نیاز به پاکننده قوی تری دارد، از سندبلاست استفاده خواهد شد.

4 دیدگاه

 • ما یه ساختمان 9 طبقه داریم در منطقه درکه تهران که نیاز به شیشه شویی داره و سالی دوبارم نیاز به نظافت نمای بیرونی ساختمان است، برای استعلام قیمت و مراحل خدمات باید چیکار کنیم

  • با سلام و عرض ادب، برای گرفتن اطلاعات لازم پیش از اجرای پروژه در ابتدا باید تصویر از نمای ساختمان برای ما ارسال کنید تا با تحلیل کارشناسی روش های شستشوی شیشه نما و تمامی موارد لازم قبل از اجرا در اختیار شما قرار گیرد و در صورت لزوم بازدید حضوری نیز انجام خواهد شد.

 • خیلی عالی، برای شیشه شویی یه ساختمان ۶ طبقه با شیشه های فریم لس چقدر زمان نیازه و اینکه قبل قرارداد برای بازدید تشریف میارید؟

  • برای تعیین مدت زمان پروژه کار در ارتفاع نیاز است تا بازدید حضوری صورت گیرد یا در ابتدا تصویری از نما برای ما ارسال شود تا با تحلیل کارشناسی اطلاعات اولیه نظیر، هزینه شستشوی شیشه ، مدت زمان و روش اجرا در اختیار شما قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

سلام خدمت شما

برای ارتباط گرفتن با واحد مشاوره و کارشناس فنی یا بر روی شماره تماس مستقیم یا آیکن پایین کلیک کنید تا وارد واتس اپ شوید

برای تماس مستقیم کلیک کنید

× مشاوره رایگان در واتس اپ