تحلیل انواع نماشویی

همواره تحلیل یک پروسه خدماتی در فهم و انتخاب بهتر دخیل بوده و می تواند در نتیجه کار یک شوک موثر ایجاد کند، در تماس هایی که از سراسر تهران و کرج با ما می شود، در مورد نحوه شستشو و دستگاه های مورد استفاده تا مواد و میزان ماندگاری سوال می شود، که هر یک چندین راه و پاسخ دارد که در این بخش به تحلیل دقیق انواع نماشویی خواهیم پرداخت.

در گذشته نه چندان دور تمامی مراحل اجرایی این خدمات در یک بند خلاصه می شد، در واقع مجری با استفاده از دستگاه هایی نظیر واترجت به شستشوی سطحی نما می پرداخت. تا یک ماه ماندگاری موثر داشته و تمیزی 100 درصدی ایجاد نمی کرد.

اما با ورود دستگاه های فشار قوی سندبلاست ورق بازی به سمت صنعتی و حرفه ای تر شدن برگشت، تا جایی که اموزش مهارت محور در کنار مدیریت خطرهای احتمالی به یک التزام حیاتی تبدیل شد.

در اوایل دهه هفتاد شاید در کل کشور ده اکیپ نماشویی وجود نداشت، دلیل عدم استقبال مردم از این حوزه نبودن اگاهی کافی در کنار عدم دسترسی سریع به شرکت های ارائه دهنده این خدمات بود، با گسترش فناوری های نوظهور و امکان پاسخگویی سریع تر به درخواست شستشوی نمای ساختمان یک تحول قابل دفاع در سطح کشور ایجاد شد.

از اغاز دهه نود دیگر بحث از معرفی گذشته و قدم بعدی ایجاد ساز و کارهای بهتر و منطقی تر در جهت افزایش نتیجه پروژه بود، شاید جنجالی ترین محتوای نگارش شده در سایت همین مقاله باشد که تمامی واقعیت ها را نمایان خواهد کرد.

تحلیل کارشناسی نماشویی درجه یک

بارها تاکید کرده ایم و بازهم باید گفت که نماشویی تنها اب گرفتن بر روی سطح سنگ و اجر و حتی شیشه نیست و یک مکانیزم علمی تحلیلی وابسته به تجهیزات و دانش است. باید تمامی مراحل و فاکتورهای با کمترین خطا اجرایی شود؛ تا در پایان با یک نمای بی نظیر مواجه شوید.

متاسفانه در تهران به قدری تقاضا بالاست که مردم فکر می کنند باید به دنبال قیمت های پایین باشند تا حتما به قول خودشان از هزینه های بی جا جلوگیری کنند، اما نمی دانند که چه ضرر بزرگی را به سمت خود هدایت می کنند.

نماشویی درجه یک که سر صحبت این پاراگراف است، به قدری پیچیده و دارای ابهامات ساختاری می باشد که در پایان شما را مجاب به پذیرش هزینه شستشو در این سطح خواهد کرد.

دستگاهی که پای ثابت این نوع خدمات است بدون تردید سندبلاست بوده که برای نماهای سنگی و اجری و در مواردی ترکیبی کارساز بوده و استفاده می شود. سیلیس نیز برای بیرون کشیدن کدری های موجود در سنگ تراورتن و آجر سه سانتی می تواند نتیجه بخش باشد.

تمامی مواد استاندارد معرفی شده نظیر: دیسکلر، یو اف و سی ای پی، پولیش در اجرای درجه یک نقش بی بدیل را ایفا می کنند، که در هر مرحله که نیاز باشد به یاری نماشور می ایند.

استفاده از روش طناب یا راپل پیشنهاد اصلی در اجرای این سطح است که بر اساس موقعیت جغرافیایی و بودجه پروژه تصمیمات دقیق تر اعمال می شود، اما نکته اصلی استفاده از مواد نانو در پایان کار است؛ که به ماندگاری نمای ساختمان شما به شدت کمک می کند.

تحلیل شستشوی نما درجه دو

در این سطح از شستشوی نما کار کمی متفاوت است، زیرا ما یک پیش فاکتور در اختیار کارفرما قرار می دهیم که با حذف بندهایی موجب کاهش عملکرد می شود. این بخش های حذف شده عمدتا مربوط به مواد مصرفی و نانو می باشد. علاوه بر کاهش هزینه ها در نتیجه کار نیز تاثیر مستقیم دارد.

شستشوی نمای ساختمان با مواد نانو را می توان نقطه تمایز سطح درجه یک و دو دانست، البته این اصطلاحات معنا و مفهوم خارجی ندارد و در شرکت ویوپارس بیشتر مورد توجه است، در واقع ما برای درک بهتر مشتری و افزایش اگاهی قبل از اجرا، یک سری توضیحات را در اختیار او قرار می دهیم. هر مورد در تصمیم گیری برای تمامی مراحل پروژه دخیل است.

در نماشویی درجه دو که مد نظر این بخش است، هم واترجت و سندبلاست می تواند ایفای نقش کند، اما جای شک نیست که نمی توان انتظار نتیجه بالایی در پایان کار داشت، بسیاری از مردم با تصور اشتباهی که دارند، حس می کنند که واترجت می تواند همان اثرگذاری را داشته باشد، اما کاملا باور غلطی است.

اگر بخواهیم کارشناسی تر صحبت کنیم در این نوع شستن ساختمان یک بند نیز حذف می شود که مربوط به کاهش تعداد نیروی اجرایی است، در اصل زمانی که مشتری از ما انتظار کم کاری برای کاهش هزینه های پروژه دارد، حضور اکیپ های فعال توجیه اقتصادی ندارد و ما از حداقل نیروی طناب کار خود بهره می گیریم.

تحلیل نماشویی ساختمان درجه سه

افتضاح ترین سطح همین است که قرار است در موردش صحبت کنیم، چه افسوس ها که باید خورد برای این نوع شستشوی نمای ساختمان و چه حس های منفی که باید انتقال داد، چرا بسیاری فکر می کنند که باید از ده جا قیمت بگیرند تا پایین ترین را انتخاب کنند، چرا به جای تخصص و اعتبار یک شرکت، به دنبال گرفتن خدمات از هر جایی هستند.

درجه سه بودن دقیقا همان بلایی است که بر سر بسیار از مشاغل اورده است، فرد با گرفتن این سطح از شستشوی نما دیگر به نتیجه کار بی اعتماد می شود، بارها مشاهده شده است که افراد بدون تجربه اقدام به اجرا کرده اند که بعد از چند روز نما به شدت کدر و نمکی شده است.

در واقع در عملکرد این منظور، هیچ گونه مواد استاندارد استفاده نمی شود، در اصل تمامی مواد به کار رفته تقلبی و درجه پایین و حتی ترکیبی هستند، دستگاه هایی با بار فشار بسیار پایین مورد استفاده قرار می گیرد.

این ماجرا دقیقا نیمی از پروژه های در حال اجرا در تهران و کرج است که تنها یک دلیل دارد و ان هم سهل انگاری برای کاهش هزینه ها که دقیقا تا تعویض کل نما شما را در دردسر می اندازد.

پیشنهاد ویوپارس بر اساس بودجه کارفرما

راه حل ما برای حل تمامی معضلات این است که بهترین راه ارائه مشاوره و خدمات را در پیش گرفته ایم، به گونه ای که در ابتدا تصاویری از نما دریافت می کنیم و پس از ان بررسی های کارشناسی انجام و مراحل کار شرح داده می شود.

بدون بازدید و توضیحات کامل؛ هیچ پروژه ای را اغاز نکرده ایم، زیرا باور داریم که باید ابتدا شفاف سازی ایجاد شود تا در پایان مشکلی پیش نیاید، امادگی بالای اکیپ های ما در کنار تجهیزات پیشرفته باعث شده است تا علاوه بر افزایش بهره وری، کوچک ترین نارضایتی را شاهد نباشیم.

خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبعالی (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

اموزش نماشویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

سلام خدمت شما

برای ارتباط گرفتن با واحد مشاوره و کارشناس فنی یا بر روی شماره تماس مستقیم یا آیکن پایین کلیک کنید تا وارد واتس اپ شوید

برای تماس مستقیم کلیک کنید

× مشاوره رایگان در واتس اپ