اهمیت نماشویی واحد تجاری

نماشویی واحدهای تجاری در شهرهای بزرگ از اهمیت بالایی برخوردار است به طور مثال در کلانشهر بزرگ تهران به علت آلودگی هوا نمای ساختمان ها خیلی زودتر از شهرهای دیگر کثیف و سیاه می شوند و علاوه بر داخل ساختمان بیرون آن نیز نیاز به نظافت دارد.

اهمیت نماشویی در واحد های تجاری آنجایی بیشتر خود را نشان می دهد که بدانید ساخت تعداد برج های تجاری نسبت به گذشته افزایش چشمگیری داشته است و هر روزه نیز بر تعداد آنها افزوده می شود.

اهمیت نماشویی در واحدهای تجاری علاوه بر تمیزی نما، در حس زیبایی شهری و طراوت افراد ساغل در آنجا بسیار تاثیر گذار است. می توان این گونه نیز بیان کرد که در روحیه تمامی ارکان جامعه از جمله کارکانان شاغل در آن ساختمان یا حتی شهروندانی که از جلوی ساختمان می گذرند نیز تاثیر گذار است.

نقش شستشوی نمای ساختمان در بازاریابی

شستشوی نما نقش بسیار زیادی در بازاریابی ساختمان دارد. شاید در ابتدا شستن نما را یکی از خدمات لوکس در نظر بگیرید اما این خدمات نیز مانند سرویس های دوره ای که برای نظافت داخل ساختمان استفاده می کنید مورد  نیاز است.

شستشوی ساختمان می تواند برای واحد تجاری شما یک آپشن بسیار جذاب برای جذب مشتری باشد که در صورت اطلاع مشتریان ساختمان بسیار مورد توجه آنها قرار می گیرد و در خرید و یا اجاره واحدی در ساختمانی با این امکان بدون لحظه ای درنگ مستقر می شوند.

شستشوی نمای واحد تجاریامروزه با توجه به گسترش استفاده از شبکه های اجتماعی برای به فروش گذاشتن مجموعه ای باید از عکس های متعدد و زیبایی استفاده کنید که علاوه بر نمایش تمام اجزای ساختمان حس اعتماد را نیز منتقل کند. حالا شما به این فکر کنید که عکس نما، نمای کثیف و سیاه باشد هر چقدر داخل ساختمان تمیز باشد اما نما آن زیبایی را نداشته باشد اصلا مورد توجه قرار نمی گیرد.

چرا نماشویی واحد تجاری مهم است؟

استفاده از نماشویی در واحد های تجاری بیشتر مورد استقبال و استفاده قرار می گیرد تا واحد های مسکونی البته همیشه نیز این گونه نیست.

شاید در نزدیکی پایان سال شما تصمیم بگیرید که نمای ساختمان خود را بشویید. اما برای ساختمان های تجاری به این منوال نیست و تقریبا سالی دو یا حتی سه بار تصمیم می گیرند که نما ساختمان را بشویند و زیبایی را دوباره به ساختمان خود هدیه می دهند.

در نما ساختمان های تجاری بیشتر از شیشه استفاده می شود و با توجه به ساختار شیشه کثیفی را خیلی زود نمایان می کند و به راحتی می توان با استفاده از خدمات شیشه شویی ساختمان با این نوع کثیفی مبارزه کرد.

به طور مثال ساختمان نوسازی وجود دارد که بسیار شیک و زیبا ساخته شده باشد اما در زمان پیاده سازی نما مقداری کثیفی که به وسیله سیمان و گچ است باقی مانده باشد. حالا هر چقدر نما را زیبا ساخته باشید اما امکان انکار این کثیفی ها وجود ندارد و به راحتی دیده می شود و تاثیر منفی بسیاری در ذهن مشتری می گذارد.

یا به طور مثال می خواهید دفاتر تجاری ای که در ساختمان  قدیمی است را اجاره دهید اگر نما ساختمان کثیف و زمخت باشد و در صورت نادیده گرفتن این کثیفی ها شما را با چالش های زیادی برای اجاره دادن واحد ها رو به روخواهد کرد.

البته از تاثیر و افزایش طول عمر ناشی از شستشوی نمای ساختمان نیز به راحتی نمی توان چشم پوشی کرد که بسیار تاثیر گذار است و نقش حیاتی دارد.

نقش نما و تابلوها در جذب مشتری

بیاید ساختمان پالادیوم را با آن نمای شیشه ای جذاب تصور کنید. نما ساختمانی که تماما از شیشه ساخته شده است با آن سبک خاص خود کثیف و سیاه باشد، کثیفی ای که ناشی از آلودگی ذرات معلق در هواست، حالا شما به پالادیوم برای خرید مراجعه می کنید یا نه؟

امروزه با توجه به پیشرفت های قابل لمسی که در صنعت نمای ساختمان صورت گرفته است و برای صرفه جویی در مصرف برق و البته با توجه به زیبایی که در استفاده از شیشه برای نمای ساختمان دارد ونیز کاهش وزن ساختمان این روزها با استقبال زیادی رو به رو شده است و بیش از پیش مورد استفاده قرار می گیرد.

باید این را بدانبد که تمیزی نما علاوه بر تمیزی داخل ساختمان تاثیر گذار است و نقش مهمی را ایفا می کند. این اهمیت برای ساختمان های تجاری با توجه به بیشتر مورد توجه قرار گرفتن و آمد و شد اقشار مختلف بیشتر نمایان می شود.

حالا تصمیم با شماست، آیا برای بیشتر دیده شدن و البته تمیزی محیط کار خود حاضر به هزینه هستید؟ البته این نکته را نیز باید بیان کنیم که این تمیزی نقش بسزایی می تواند در طراوت محیط ایفا می کند.

نقش پولیش و نانو در جذابیت نما

علم نانو راهگشای بسیار از معضلات و مشکلات عدیده ای است که انسانها با آن دست و چنجه نرم می کردند. دامنه فعالیت نانو از پزشکی و تولید مواد صنعتی تا شوینده های مورد استفاده در نماشویی ساختمان و… است.

با توجه به کیفیت بالای محصولاتی که در تولید آنها از نانو استفاده شده است امروزه با استقبال رو به رو می شود و هر محصولی که ترکیب نانو را در خود داشته باشد اقبال بازار را به خود جذب می کند.

در نماشویی نیز این گونه است که اگر از شوینده نانو استفاده کنید مشتری های بیشتری از خدمات شما بهره خواهند برد. مواد نانو با توجه به کبفبت بالا و ماندگاری خیلی زیادی که در برابر باران و خاصیت نفوذ پذیری و البته نچسبیدن چربی که به نمای سنگ می دهند در حفظ کیفیت سنگ ساخنمان و طول عمر آن نیز تاثیر گذار هستند.

البته نانو فقط در جذابیت تاثیر گذار نیست و طول عمر بسیار بالایی دارد و با یکبار استفاده از این شوینده شما حدااقل تا 4 سال نیازی به استفاده از خدمات نماشویی نخواهید داشت. در شستشوی نمای شیشه ای بسیار پیشنهاد می شود.

با توجه به خواص نانو شاید برای شما این سوال پیش بیاید که آیا پولیش در جذابیت نما تاثیر گذار است یا نه؟ بله با استفاده از پولیش، نمای شما کاملا براق خواهد شد و انعکاس نور زیبایی را پدیدار خواهد کرد.

البته ابن نکته مهم را نیز باید بدانید که با توجه به قیمت و نوسان بالای ارز و قیمت بالای این محصولات برای استفاده در شستشوی نما هزینه هنگفتی را به شما تحمیل خواهد کرد اما در طولانی مدت شما را از نماشویی دوباره نجات خواهد داد.

اموزش نماشویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

سلام خدمت شما

برای ارتباط گرفتن با واحد مشاوره و کارشناس فنی یا بر روی شماره تماس مستقیم یا آیکن پایین کلیک کنید تا وارد واتس اپ شوید

برای تماس مستقیم کلیک کنید

× مشاوره رایگان در واتس اپ